Transdermální přírodní Kolagen Q 5-28

Tento přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století. Kolagen si totiž zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů.Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin.Tento výrobek nemá nic společného s dosud v implantologii a kosmetologii používanými hydrolyzáty hovězích kolagenových vláken.
Nemá tedy nic společného s kolagenem - ''z  tzv.peptidové mrtvoly''. Je to živá bílkovina, revoluční objev! Více informací o tomto KOLAGENU - BÍLKOVINĚ MLÁDÍ naleznete ZDE : COLVITA
Tento přípravek je kosmoceutikum,což znamená,že je biologicky aktivní kosmetikou se širokým farmaceutickým účinkem.Přináší úlevu při mnoha zdravotních obtížích.Jejich výčet zde však nelze podat,protože by to mohlo  vyvolat dojem,že jde o farmaceutický preparát.
 Preparát je zcela přírodní, bez přídavků barviv a aromatických látek.

colvita 
   COLVITA - liofilyzát rybího kolagenu k vnitřnímu užití a k regeneraci tkání zevnitř s obsahem mořských řas a vitamínu E.sestava-kosmetiky
COLVITA je zcela nový přístup v péči o tkáně obsahující kolagen. Uživatelé mohou na své „vlastní kůži" poznat, co může způsobit přírodní kolagen „zevnitř".(např.:brání tvorbě vrásek,regeneruje pojivovou tkáň,chrupavky,kostí,kolagenové struktury očí a vlasů atd.)
COLVITA je výsledkem biotechnologických prací se skupinou produktů z rybího kolagenu, který brzdí naše stárnutí... Stačí dvě tobolky denně, aby kůže byla hladší a měkčí. Aby zářila a byla výborně hydratovaná. Ošetřováním kolagenovým gelem a používáním kolagenových tobolek kůže opravdu dokáže omládnout.


Podrobné informace o kolagenových produktech,nebo jak získat slevu v rozsahu 10-40% atd. naleznete zde:Colway.cz
Nebo pište na helios@centrum.cz

 V případě vašeho zájmu o koupi produktu,nebo o spolupráci,při registraci uveďte identifikační číslo: CZ00758

www.mujmultimarket.cz  Astratex